درباره ما

درباره ما

وبسایت خانه استوک مکانی است برای افرادی که می خواهند با هزینه ای کمتر یک محصول کارکرده اما سالم و بی نقص و کاملا اورجینال را برای خرید در دسترس داشته باشند و در این راستا تیم پشتیبانی خانه استوک متعهد است که با پشتکار فراوان و دقت در ارائه محصولات و کالاها بهترین گزینه را همواره برای خریداران محترم مهیا نماید.

لازم به ذکر است که اکثر محصولاتی که در این وبسایت به فروش می رسند استوک می باشند اما درصدی از این محصولات نیز نو بوده تا برای آن دسته از خریداران که می خواهند از محصولات اکبند و نو استفاده نمایند گزینه و انتخاب های مورد نظرشان موجود باشد،تیم ما همچنین برای این دسته محصولات هم سعی در ارائه بهترین و منصفانه ترین قیمت ها را دارد.

محصولات عرضه شده در این فروشگاه شامل کامپیوتر و لپ تاپ،موبایل و تبلت،قطعات جانبی،انواع لوازم دیجیتالی استوک بوده و این لیست در طول زمان همواره کامل تر و گسترده تر خواهد شد و طیف وسیعی از کلیه ی محصولات استوک با کیفیت را شامل خواهد شد.

ارائه مناسب ترین قیمت در کنار کیفیت بالا از اصلی ترین اهداف ما می باشد.

اگر پرسشی دارید قسمت پاسخ به سوالات متداول را مطالعه نمایید، احتمالا پاسخ مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد و در صورت پیدا نکردن پاسخ مورد نظر خود،میتوانید سوالات، پیشنهادات،انتقادات و شکایات خود و همچنین گزارش مشکل فنی در سیستم سایت را از طریق صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی سایت در ارتباط بگذارید.